WooCommerce Bookings - en to pt_PT translation catalogue (5 entries)

en: Priority
pt_PT: Prioridade

en: View Order
pt_PT: Ver encomenda

en: to
pt_PT: para

en: Close
pt_PT: Fechar

en: Previous
pt_PT: Anterior
