WooCommerce Bookings - en to nl_NL translation catalogue (439 entries)

en: &times; %s Months
nl_NL: &times; %s Maanden

en: &times; %s days
nl_NL: &times; %s dagen

en: &times; %s hours
nl_NL: &times; %s uren

en: &times; %s minutes
nl_NL: &times; %s minuten

en: &times; %s weeks
nl_NL: &times; %s weken

en: +%s per block
nl_NL: +%s per blok

en: +%s per day
nl_NL: +%s per dag

en: +%s per month
nl_NL: +%s per maand

en: A booking for %s has been removed from your cart due to inactivity.
nl_NL: Een reservering vor %s is uit je winkelwagen verwijderd wegens inactiviteit.

en: A booking has been made by %s and is awaiting your approval. The details of this booking are as follows:
nl_NL: Er is een boeking aangemaakt door %s en deze is in afwachting op goedkeuring. De details van de boeking zijn als volgt:

en: A booking that requires confirmation has been removed from your cart. It is not possible to complete the purchased along with a booking that doesn't require confirmation.
nl_NL: Een boeking die bevestiging nodig heeft van de beheerder is verwijderd uit je winkelwagen. Het is niet mogelijk om deze aankoop te voltooien met een boeking die geen bevestiging nodig heeft.

en: A new booking has been made by %s. The details of this booking are as follows:
nl_NL: Er is een nieuwe boeking gedaan door %s. De details van de boeking zijn :

en: Account connected successfully!
nl_NL: Account succesvol aangesloten!

en: Account disconnected successfully!
nl_NL: Account succesvol afgesloten!

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add Booking
nl_NL: Boeking toevoegen

en: Add New Booking
nl_NL: Nieuwe boeking toevoegen

en: Add New Resource
nl_NL: voeg nieuw hulpmiddel toe

en: Add Person Type
nl_NL: Voeg Persoon Type Toe

en: Add Range
nl_NL: Voeg reeks toe

en: Add Resource
nl_NL: voeg hulpmiddel toe

en: Add/link Resource
nl_NL: Voeg toe/verbind Hupmiddel

en: Address:
nl_NL: Adres

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
nl_NL: Boekingen

[ctx: Admin menu name]
en: Resources
nl_NL: Hulpmiddelen

en: All Bookable Products
nl_NL: Alle Boekbare Producten

en: All Bookings
nl_NL: Alle boekings

en: All Day
nl_NL: De hele dag

en: All blocks being booked
nl_NL: Alle blokken die worden geboekt

en: All dates are...
nl_NL: Alle data zijn...

en: All matching rules will be applied to the booking.
nl_NL: Alle regels die van toepassing zijn worden toegepast op de boeking.

en: Are you sure you want to remove this person type?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit persoontype wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this resource?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit hulpmiddel wilt verwijderen?

en: Assign this booking to an existing order with this ID:
nl_NL: Wijs deze boeking toe aan een bestaande order met dit ID:

en: Attach <code>.ics</code> file
nl_NL: Voeg een <code>.ics</code> bestand toe

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: August
nl_NL: Augustus

en: Authorization
nl_NL: Authoriseren

en: Automatically assigned
nl_NL: Automatisch toegewezen

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Available Quantity
nl_NL: Beschikbare Hoeveelheid

en: Base Cost
nl_NL: Basis Kosten

en: Base cost
nl_NL: Basis kosten

en: Block Cost
nl_NL: Kosten per Blok

en: Block cost
nl_NL: Blok kosten

en: Block count
nl_NL: Aantal Blokken

en: Book now
nl_NL: Boek nu

en: Bookable
nl_NL: Boekbaar

en: Bookable Product
nl_NL: Boekbaar Product

en: Bookable product
nl_NL: Boekbaar product

en: Bookable resource
nl_NL: boekbaar middel

en: Bookable resource name
nl_NL: Naam boekbaar hulpmiddel

en: Bookable resources
nl_NL: Te boeken middelen

en: Bookable resources are bookable within a bookings product.
nl_NL: Deze hulpmiddelen zijn te gebruiken, bij een boeking

en: Booked
nl_NL: Geboekt

en: Booked By
nl_NL: Geboekt door

en: Booked Product
nl_NL: Geboekt Product

en: Booked by
nl_NL: Geboekt door

en: Booked: %s
nl_NL: Geboekt. %s

en: Booking
nl_NL: Boeking

en: Booking #%d
nl_NL: Boeking #%d

en: Booking &ndash; %s
nl_NL: Boeking &ndash; %s

en: Booking Cancelled
nl_NL: Boeking Geannuleerd

en: Booking Confirmed
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking Data
nl_NL: Boeking Data

en: Booking Date
nl_NL: Boeking Datum

en: Booking Date/Time
nl_NL: Boeking Datum/Tijd

en: Booking Details
nl_NL: Boeking Details

en: Booking End Date
nl_NL: Boeking Eind Datum

en: Booking End Date: %s
nl_NL: Boeking Eind Datum: %s

en: Booking ID
nl_NL: Boeking ID

en: Booking ID: %s
nl_NL: Boeking ID: %s

en: Booking Notification
nl_NL: Boeking Notificatie

en: Booking Product
nl_NL: Boekbaar Product

en: Booking Reminder
nl_NL: Boeking herrinering

en: Booking Specification
nl_NL: Boeking Specificaties

en: Booking Start Date
nl_NL: Boeking Start Datum

en: Booking Start Date: %s
nl_NL: Boeking Start Datum: %s

en: Booking Status:
nl_NL: Boeking Status:

en: Booking Time
nl_NL: Boeking Tijd

en: Booking Title
nl_NL: Boekingstitel

en: Booking Type
nl_NL: Boeking type

en: Booking Type: %s
nl_NL: Boeking Type: %s

en: Booking can be cancelled until
nl_NL: Boeking kan geannuleerd worden tot

en: Booking cancelled emails are sent when the status of a booking goes to cancelled.
nl_NL: Boeking geannuleerd e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op geannuleerd wordt gezet.

en: Booking confirmed emails are sent when the status of a booking goes to confirmed.
nl_NL: Bevestigings e-mails worden verzonden wanneer de status van een boeking op bevestigd wordt.

en: Booking cost
nl_NL: Boekingskosten

en: Booking description:
nl_NL: Boeking omschrijving:

en: Booking duration
nl_NL: Boeking duur

en: Booking notification emails are sent manually from WooCommerce > Bookings > Send Notification.
nl_NL: Email notificaties worden handmatig verzonden via WooCommerce > Boekingen, Stuur notificatie

en: Booking number: #%s.
nl_NL: Boeking nummer: #%s.

en: Booking reminders are sent to the customer to remind them of an upcoming booking.
nl_NL: Boeking herinneringen worden naar de klant verstuur als reminder voor de komende boeking.

en: Booking saved.
nl_NL: Boeking opgeslagen.

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
nl_NL[0]: %s boeking status is gewijzigd.
nl_NL[1]: %s boeking status is gewijzigd.

en: Booking submitted.
nl_NL: Boeking verzonden.

en: Booking updated.
nl_NL: Boeking bijgewerkt.

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Bookings by day
nl_NL: Boekingen per dag

en: Bookings by month
nl_NL: Boekingen per maand

en: Bookings from %s
nl_NL: Boekingen vanaf %s

en: Bookings: Multiply cost by block count
nl_NL: Boeking: Vermenigvuldig alle kosten per block

en: Bookings: Multiply cost by person count
nl_NL: Boeking : Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: By bookable product
nl_NL: Op boekbaar product

en: By resource
nl_NL: Op hulpmiddel

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar ID
nl_NL: Kalender ID

en: Calendar always visible
nl_NL: Kalender altijd zichtbaar

en: Calendar display mode
nl_NL: Kalender weergave modus

en: Can be cancelled?
nl_NL: Kan geannuleerd worden?

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancel bookings
nl_NL: Annuleer boeking

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

en: Check Availability
nl_NL: Controleer Beschikbaarheid

en: Check booking availability
nl_NL: Controleer de beschikbaarheid voor boeking

en: Check rules against...
nl_NL: Controleer regels met...

en: Check this box if the booking can be cancelled by the customer after it has been purchased. A refund will not be sent automatically.
nl_NL: Vink dit aan wanneer de boeking geannuleerd kan worden door de klant nadat deze is afgerekend. Een terugbetaling zal niet automatisch in gang worden gezet.

en: Check this box if the booking is for all day.
nl_NL: Vink aan als de boeking voor de hele dag geldt.

en: Check this box if the booking requires admin approval/confirmation. Payment will not be taken during checkout.
nl_NL: Vink dit aan wanneer de boeking goed moet worden gekeurd door de beheerder. Betaling zal niet direct plaatsvinden

en: Choose a Start Date
nl_NL: Kies een Start Datum

en: Choose a date above to see available times.
nl_NL: Kies hierboven een datum, om de beschikbare tijden te zien.

en: Choose an End Date
nl_NL: Kies een Eind Datum

en: Choose how the calendar is displayed on the booking form.
nl_NL: Kies hoe de kalender wordt getoond bij het boekingsformulier.

en: Choose which format of email to send.
nl_NL: Kies de te versturen e-mailindeling

en: Choose...
nl_NL: Kies...

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Client ID
nl_NL: Klant ID

en: Client Secret
nl_NL: Klant Geheim

en: Close
nl_NL: Sluit

en: Close all
nl_NL: Sluit allen

en: Complete <span class="count">(%s)</span> | Complete <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: afgerond <span class="count">(%s)</span>

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: Confirm booking
nl_NL: Bevestig Boeking

en: Confirm bookings
nl_NL: Bevestig boekingen

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

en: Connect with Google
nl_NL: Connect met Google

en: Costs
nl_NL: Kosten

en: Count persons as bookings
nl_NL: Tel personen als boekingen

en: Create Booking
nl_NL: Maak Boeking

en: Create Order
nl_NL: Creëer Order

en: Create a new corresponding order for this new booking. Please note - the booking will not be active until the order is processed/completed.
nl_NL: Creëer een nieuwe corresponderende order voor deze nieuwe boeking. Let op - de boeking zal niet actief zijn tot de order is verwerkt/afgerond.

en: Custom field deleted.
nl_NL: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl_NL: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer defined blocks of
nl_NL: Door klant gedefinieerde blokken van

en: Customer details
nl_NL: Klant details

en: Customer selected
nl_NL: Door de klant gekozen

en: Customer selected resources allow customers to choose one from the booking form.
nl_NL: Door de klant gekozen hulpmiddelen stellen klanten in staat om er een te kiezen in het boekingsformulier.

en: Customer:
nl_NL: Klant:

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date created:
nl_NL: Datum aangemaakt:

en: Date is required - please choose one above
nl_NL: Datum is verplicht - kies a.u.b. hierboven

en: Dates
nl_NL: Data

en: Day
nl_NL: Dag

en: Day View
nl_NL: Dag Beeld

en: Day(s)
nl_NL: Dag(en)

en: Debug Log
nl_NL: Debug Logboek

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Disconnect
nl_NL: Verbroken

en: Display calendar on click
nl_NL: Toon kalender bij klik

en: Display cost
nl_NL: Toon kosten

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: Don't create an order for this booking.
nl_NL: Creëer geen order voor deze boeking.

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration is required - please enter a duration greater than zero above
nl_NL: Duur is verplicht - vul a.u.b. een duur groter dan nul in hierboven

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Booking
nl_NL: Bewerk boeking

en: Edit Resource
nl_NL: Bewerk Hulpmiddel

en: Edit resource
nl_NL: Bewerk hulpmiddel

en: Email Heading
nl_NL: Email titel

en: Email Heading (Pending confirmation)
nl_NL: Emailkop (wacht op bevestiging)

en: Email subject
nl_NL: Onderwerp van de e-mai

en: Email type
nl_NL: E-mailtype

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable Calendar Range Picker?
nl_NL: Maak Kalender Reeks Kiezer Beschikbaar

en: Enable logging
nl_NL: Activeer Logboek

en: Enable person types
nl_NL: Zet persoon types aan

en: Enable this email notification
nl_NL: Maak deze e-mail notificatie mogelijk

en: Enable this if this bookable product can be booked by a customer defined number of persons.
nl_NL: Vink dit aan wanneer dit boekbare product geboekt kan worden voor een door de klant aan te geven aantal personen.

en: Enable this if this bookable product has multiple bookable resources, for example room types or instructors.
nl_NL: Vink dit aan wanneer dit boekbare product meerdere boekbare hulpmiddelen heeft. Bijvoorbeeld: kamertype of instructeurs.

en: Enable this to count each person as a booking until the max bookings per block (above) is reached.
nl_NL: Vink dit aan om ieder persoon als boeking te tellen tot het maximaal aantal boekingen per blok (hierboven) is behaald.

en: Enable this to multiply the entire cost of the booking (block and base costs) by the person count.
nl_NL: Vink deze optie aan om de totale kosten van de boeking (basis kosten en kosten per blok) te vermenigvuldigen met het aantal personen.

en: Enable/Disable
nl_NL: Maak mogelijk/onmogelijk

en: End
nl_NL: Eind

en: End Date
nl_NL: Eind Datum

en: Enter a cost for this rule. Applied to each booking block.
nl_NL: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op ieder blok.

en: Enter a cost for this rule. Applied to the booking as a whole.
nl_NL: Vul kosten in voor deze regel. Toegepast op de gehele boeking.

en: Enter a name for the new resource
nl_NL: Voer een naam in voor dit nieuwe hulpmiddel

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
nl_NL: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard <code>%s</code>.

en: Enter with your Calendar ID.
nl_NL: Vul uw kalender ID in

en: Enter with your Google Client ID.
nl_NL: Vul hier uw Google klant ID in

en: Enter with your Google Client Secret.
nl_NL: Vul hier uw Google klant geheim in

en: Error - please try again
nl_NL: Fout - Probeer opnieuw a.u.b.

en: Error: Could not create item
nl_NL: Fout: Kon item niet aanmaken

en: Error: Could not create order
nl_NL: Fout: Kon order niet aanmaken

en: Expand all
nl_NL: Toon allen

en: Failed to connect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl_NL: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Failed to disconnect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
nl_NL: Het is niet gelukt om uw account af te sluiten, probeer het later nog eens. Als het probleem aanhoud, zet het Debug Logboek aan, om te kijken wat er gebeurd.

en: Filter Bookings
nl_NL: Filter Boekingen

en: First block starts at...
nl_NL: Eerste blok start op...

en: Fixed blocks of
nl_NL: Vaste blokken van

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From: %s
nl_NL: Vanaf: %s

en: General Details
nl_NL: Algemene Details

en: Global availability
nl_NL: Algemene beschikbaarheid

en: Google Calendar
nl_NL: Google Agenda

en: Google Developers Console
nl_NL: Google Ontwikkelaars console

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Has persons
nl_NL: Heeft personen

en: Has resources
nl_NL: Heeft hulpmiddelen

en: Hello %s
nl_NL: Hallo %s

en: Hour(s)
nl_NL: Uur(en)

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
nl_NL: Wanneer dit item niet boekbaar is, kunnen gebruikers dit blok niet kiezen voor hun boeking.

en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: In winkelmandje  <span class="count">(%s)</span>

en: Invalid booking.
nl_NL: Ongeldige boeking.

en: Invalid order ID provided
nl_NL: Ongeldig order ID opgegeven

en: Invalid request!
nl_NL: Ongeldige aanvraag!

en: January
nl_NL: Januari

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Lets the user select a start and end date on the calendar - duration will be calculated automatically.
nl_NL: Laat de gebruiker een start-en eindatum kiezen in de kalender - duur wordt automatisch berekend.

en: Log Google Calendar events, such as API requests, inside %s
nl_NL: Log Google Kalender, API aanvragen, %s

en: Manage Resources
nl_NL: Beheer Hulpmiddelen

en: March
nl_NL: Maart

en: Mark bookings as paid
nl_NL: Boekingen markeren als betaald

en: Mark bookings as unpaid
nl_NL: Boekingen markeren als onbetaald

en: Max bookings per block
nl_NL: Maximaal aantal boekingen per blok

en: Max persons
nl_NL: Max. personen

en: Maximum block bookable
nl_NL: Maximum blok boekbaar

en: Maximum duration
nl_NL: Maximum duur

en: May
nl_NL: Mei

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Min persons
nl_NL: Min. personen

en: Minimum block bookable
nl_NL: Minimum aantal boekbare blokken

en: Minimum duration
nl_NL: Minimum duur

en: Minute(s)
nl_NL: Minuut(en)

en: Minutes(s)
nl_NL: Minuut(en)

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month View
nl_NL: Maand Beeld

en: Month(s)
nl_NL: Maand(en)

en: Multiply all costs by person count
nl_NL: Vermenigvuldig alle kosten per aantal personen

en: My bookings
nl_NL: Mijn boekingen

en: N/A
nl_NL: N.V.T.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: New Booking
nl_NL: Nieuwe Boeking

en: New Resource
nl_NL: nieuw hulpmiddel

en: New booking
nl_NL: Nieuwe Boeking

en: New booking emails are sent to the admin when a new booking is created and paid. This email is also received when a Pending confirmation booking is created.
nl_NL: Boeking e-mails worden verzonden als de klant heeft geboekt en betaald heeft. Ook ontvangt de admin een e-mail als ze een bevestiging moeten doen.

en: New resource
nl_NL: Nieuw hulpmiddel

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No
nl_NL: Nee

en: No Bookings found
nl_NL: Geen boekingen gevonden

en: No Bookings found in trash
nl_NL: Geen boekingen gevonden in de prullenbak

en: No Resource found
nl_NL: geen hulpmiddelen gevonden

en: No Resource found in trash
nl_NL: geen hulpmiddelen gevonden in de prullenbak

en: No billing address set.
nl_NL: Geen factureringadres opgegeven.

en: No blocks available.
nl_NL: Geen blokken beschikbaar.

en: Notification sent successfully
nl_NL: Notificatie succesvol verzonden

en: October
nl_NL: Oktober

en: One-off cost for the booking as a whole.
nl_NL: Eenmalige kosten voor de boeking als geheel.

en: Order ID:
nl_NL: Order ID

en: Order date: %s
nl_NL: Besteldatum: %s

en: Order number: %s
nl_NL: Bestelnummer: %s

en: Order number: %s.
nl_NL: Order nummer: %s.

en: Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Betaal &amp; Bevestigd <span class="count">(%s)</span>

en: Parent Booking ID
nl_NL: Bovenliggend Boeking ID

en: Parent Bookings
nl_NL: Bovenliggende hulpmiddelen

en: Parent Resources
nl_NL: bovenliggende hulpmiddelen

en: Parent products
nl_NL: Bovenliggende producten

en: Pay for booking
nl_NL: Betaal Boeking

en: Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: in-afwachting-van-bevestiging <span class="count">(%s)</span>

en: Permission denied!
nl_NL: Geen toestemming! (rechten)

en: Person Type
nl_NL: Persoon Type

en: Person Type #%d
nl_NL: Persoon Type #%d

en: Person Type Name
nl_NL: Persoon Type Naam

en: Person count
nl_NL: Aantal Personen

en: Person types
nl_NL: Persoon types

en: Person types allow you to offer different booking costs for different types of individuals, for example, adults and children.
nl_NL: Persoon types stellen je in staat om verschillende boeking kosten voor verschillende type personen. Bijvoorbeeld: volwassenen en kinderen.

en: Person(s)
nl_NL: Perso(o)n(en)

en: Persons
nl_NL: Personen

en: Persons are required - please enter the number of persons above
nl_NL: Personen zijn verplicht - vul a.u.b. hierboven het aantal personen in

en: Phone:
nl_NL: Telefoonnummer:

en: Plain text
nl_NL: Platte tekst

en: Please choose a bookable product
nl_NL: Kies een boekbaar product a.u.b.

en: Please choose a product
nl_NL: Kies a.u.b. een product

en: Please choose a resource type
nl_NL: Kies a.u.b. een hulpmiddel type

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
nl_NL: Neemt u gerust contact met ons op als u verdere vragen heeft.

en: Please enter a message
nl_NL: Vul a.u.b. een bericht in

en: Please enter a subject
nl_NL: Vul a.u.b. een onderwerp in

en: Premium Support
nl_NL: Premium Klantenservice

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Range of days
nl_NL: Reeks van dagen

en: Range of months
nl_NL: Reeks van maanden

en: Range of weeks
nl_NL: Reeks van weken

en: Range type
nl_NL: Reeks type

en: Recipient(s)
nl_NL: Ontvanger(s)

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Request Confirmation
nl_NL: Bevestiging nodig

en: Requires confirmation?
nl_NL: Bevestiging benodigd?

en: Resource #
nl_NL: Hulpmiddel #

en: Resource details
nl_NL: Hulpmiddel details

en: Resources
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Resources are used if you have multiple bookable items, e.g. room types, instructors or ticket types. Availability for resources is global across all bookable products.
nl_NL: Hulpmiddelen worden gebruikt wanneer je meerdere boekbare items, bijvoorbeeld kamer types, instructeurs of ticket types, hebt. Beschikbaarheid voor hulpmiddelen geldt voor alle boekbare producten.

en: Resources are...
nl_NL: Hulpmiddelen zijn...

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save Booking
nl_NL: Sla Boeking op

en: Save Changes
nl_NL: Sla Wijzigingen Op

en: Save/update the booking
nl_NL: Sla op/update de boeking

en: Search Bookings
nl_NL: Zoek boekingen

en: Search Resource
nl_NL: zoek hulpmiddel

en: Select a bookable product...
nl_NL: Selecteer een boekbaar product...

en: Select a booking product...
nl_NL: Selecteer een boekbaar product....

en: Select an order&hellip;
nl_NL: Selecteer een order&hellip;

en: Send Notification
nl_NL: Stuur Notificatie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Sorry, the selected block is not available
nl_NL: Sorry, de gekozen tijd is niet beschikbaar

en: Start Date
nl_NL: Start Datum

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject (Pending confirmation)
nl_NL: Onderwerp (Pending confirmation)

en: Successfully authenticated.
nl_NL: Succesvol geauthentiseerd.

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Testing
nl_NL: Testen

en: The availability rules you define here will affect all bookable products in your store.
nl_NL: De beschikbaarheid regels die je hier aanmaakt hebben effect op alle boekbare producten in je winkel.

en: The cost is displayed to the user on the frontend. Leave blank to have it calculated for you. If a booking has varying costs, this will be prefixed with the word "from:".
nl_NL: De kosten worden getoond aan de gebruiker in de frontend. Laat leeg om de kosten te laten berekenen. Wanneer een boeking variërende kosten heeft, worden deze voorzien van het woord "Vanaf:".

en: The details of your booking are shown below.
nl_NL: De details van uw boeking, kunt u hieronder vinden.

en: The earliest booking possible is currently %s.
nl_NL: De vroegst mogelijke reservering is op dit moment mogelijk op %s.

en: The following tags can be inserted in your message/subject and will be replaced dynamically
nl_NL: De volgende tags kunnen toegevoegd worden aan je bericht/onderwerp en worden dynamisch toegekend

en: The label shown on the frontend if the resource is customer defined.
nl_NL: Het label wordt getoond op de frontend wanneer het hulpmiddel door de klant gekozen kan worden.

en: The latest booking possible is currently %s.
nl_NL: De laatst mogelijke reservering is momenteel mogelijk op %s.

en: The maximum %s per group is %d
nl_NL: Het maximum %s per groep is %d

en: The maximum allowed duration the user can input.
nl_NL: De maximum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: The maximum bookings allowed for each block. Can be overridden at resource level.
nl_NL: Het maximum aantal boekingen dat is toegestaan voor ieder blok. Kan overschreven worden op hulpmiddel niveau.

en: The maximum duration is %d
nl_NL: De maximale duur is %d

en: The maximum number of persons per booking.
nl_NL: Het maximum aantal personen per boeking.

en: The maximum persons per group is %d
nl_NL: Het maximum aantal personen per groep is %d

en: The message you wish to send
nl_NL: Het bericht dat je wilt versturen

en: The minimum %s per group is %d
nl_NL: Minimum %s per groep is %d

en: The minimum allowed duration the user can input.
nl_NL: De minimum toegestane duur die de gebruiker in kan vullen.

en: The minimum duration is %d
nl_NL: De minimum duur is %d

en: The minimum number of persons per booking.
nl_NL: Het minimum aantal personen per boeking.

en: The minimum persons per group is %d
nl_NL: Het minumum aantal personen per groep is %d

en: The quantity of this resource available at any given time.
nl_NL: De hoeveelheid van deze hulpbron op elke gegeven tijd.

en: The resource has already been linked to this product
nl_NL: Dit hulpmiddel is al met dit product geassocieerd.

en: The starting block only
nl_NL: Enkel het start blok

en: There is %d place remaining | There are %d places remaining
nl_NL[0]: Er zijn %d plekken beschikbaar
nl_NL[1]: Er zijn %d plekken beschikbaar

en: There is %d place remaining on %s | There are %d places remaining on %s
nl_NL[0]: Er zijn %d plekken beschikbaar op %s
nl_NL[1]: Er zijn %d plekken beschikbaar op %s

en: This block cannot be booked.
nl_NL: Dit blok kan niet worden geboekt.

en: This booking has an end date set before the start date.
nl_NL: Deze boeking heeft een einddatum die eerder is dan de startdatum.

en: This booking is awaiting your approval. Please check it and inform the customer if the date is available or not.
nl_NL: Deze boeking wacht op bevestiging. Laat de klant zo spoedig weten of de datum beschikbaar is.

en: This booking is scheduled over 2 years into the future. Please ensure this is correct.
nl_NL: Deze boeking is gepland over 2 jaar. Controleer of dit correct is.

en: This booking is scheduled over the products allowed max booking date (%s). Please ensure this is correct.
nl_NL: Deze boeking is gepland na de maximale boekdatum van dit product (%s). Controleer of dit correct is.

en: This booking is unavailable.
nl_NL: Deze boeking is niet beschikbaar.

en: This controls the email subject line for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt het e-mailonderwerp voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt het e-mailonderwerp. Laat leeg om het standaard onderwerp te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification for Pending confirmation bookings. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt het de titel voor een boeking die bevestigd moet worden. Laat leeg om het standaard titel te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
nl_NL: Dit bepaalt de kop in de e-mailnotificatie. Laat leeg om de standaard kop te gebruiken: <code>%s</code>.

en: This date is unavailable
nl_NL: Deze datum is niet beschikbaar

en: This gateway requires no configuration.
nl_NL: Deze gateway heet geen configuratie nodig

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow.
nl_NL: Dit is een herinnering, dat uw boeking morgen plaatsvind.

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow. The details of your booking are shown below.
nl_NL: Dit is een herinnering dat uw boeking morgen plaats vind. Hier onder ziet u nogmaals de details van uw boeking.

en: This is fictitious payment method used for bookings that requires confirmation.
nl_NL: Dit is een fictieve betalingsopties die bevestigd moet worden.

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
nl_NL: Dit zijn de kosten per geboekt blok. Alle andere kosten (voor hulpmiddelen en personen) worden hieraan toegevoegd.

en: This is where bookings are stored.
nl_NL: Hier worden boekings bewaard.

en: This option affects how bookings are checked for availability.
nl_NL: Deze optie heeft effect op hoe boekingen worden gecontroleerd op beschikbaarheid.

en: This option affects how you use the rules below.
nl_NL: Deze optie heeft effect op hoe je onderstaande regels gebruikt.

en: This order is awaiting confirmation from the shop manager
nl_NL: Deze bestelling wacht op goedkeuring van de shop manager

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time Range
nl_NL: Tijd Reeks

en: Time Range (all week)
nl_NL: Tijd Reeks (gehele week)

en: Time Ranges
nl_NL: Tijd Reeksen

en: Time is required - please choose one above
nl_NL: Tijd is verplicht - Kies a.u.b. hierboven

en: To pay for this booking please use the following link: %s
nl_NL: Om de boeking te betalen, klikt u op de volgende link %s

en: To use this integration you need create a project in %s. Once your project has been created, you must enable the <strong>Google Calendar API</strong> in <strong>APIs & auth > APIs</strong>, finally in <strong>APIs & auth > Credentials</strong> you must create an OAuth client for a <strong>Web application</strong> and set the <strong>Authorized redirect URI</strong> as <code>%s</code>.
nl_NL: Om deze integratie te gebruiken, moet u een project maken in %s. Wanneer u dat heeft gedaan, moet u de <strong> Google Kalender API</strong> in <strong>APIs & auth > APIs</strong>, als laatste<strong>APIs & auth > Credentials</strong> moet u een  OAuth client maken in <strong>Web applicaties</strong> en maak een <strong>Geautoriseerde  redirect URI</strong> as <code>%s</code>.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Un-paid <span class="count">(%s)</span> | Un-paid <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Niet betaald  <span class="count">(%s)</span>

en: Unable to add resource
nl_NL: Het was niet mogelijk om dit hulpmiddel toe te voegen.

en: Unable to authenticate, you must enter with your <strong>Client ID</strong>, <strong>Client Secret</strong> and <strong>Calendar ID</strong>.
nl_NL: Onmogelijk te verifiëren, u moet inloggen met uw <strong> Klant ID </strong>, <strong>Klant Geheim</strong> en <strong>Kalender ID</strong>.

en: Unconfirm bookings
nl_NL: Maak boeking ongedaan

en: User Email:
nl_NL: Gebruikers E-mail:

en: View
nl_NL: Bekijk

en: View Booking
nl_NL: Bekijk boeking

en: View Documentation
nl_NL: Bekijk documentatie

en: View Order
nl_NL: Bekijk Order

en: View Resource
nl_NL: bekijk hulpmiddel

en: View User
nl_NL: Bekijk Gebruiker

en: View booking &rarr;
nl_NL: Bekijk boeking &rarr;

en: Visit Premium Customer Support Forum
nl_NL: Bezoek Premium Klantenservice Forum

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
nl_NL: We moeten u helaas meedelen, dat uw boeking niet goedgekeurd is, en daarom geannuleerd. Hieronder kunt u meer informatie vinden over de geanulleerde boeking.

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Week(s)
nl_NL: Week(en)

en: WooCommerce Bookings - Google Calendar integration.
nl_NL: WooCommerce Boeking - Google Kalender integratie

en: YYYY
nl_NL: JJJJ

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You can create a new booking for a customer here. This form will create a booking for the user, and optionally an associated order. Created orders will be marked as pending payment.
nl_NL: Hier kun je een nieuwe boeking voor een klant aanmaken. Dit formulier maakt een boeking aan voor de gebruiker en optioneel, een gekoppelde order. Aangemaakte orders worden gemarkeerd als wachtend op betaling.

en: You can view and edit this booking in the dashboard here: %s
nl_NL: Hier kun je de boeking bekijken en bewerken %s

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bezoeken

en: You have taken too long. Please go back and retry.
nl_NL: Aanvraag duurde te lang. Ga terug en probeer het opnieuw.

en: You may send an email notification to all customers who have a <strong>future</strong> booking for a particular product. This will use the default template specified under <code>WooCommerce > Settings > Emails</code>.
nl_NL: Je kunt een e-mail notificatie sturen aan alle klanten die een boeking voor dit product hebben in de <strong>toekomst</strong. Deze e-mail gebruikt de standaard template uit <code>WooCommerce > Instellingen > Emails</code>.

en: You must choose a future date and time.
nl_NL: U moet een datum en tijd in de toekomst kiezen.

en: Your booking can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl_NL: Je reservering kan niet meer worden geannuleerd. Neem alstublieft contact op wanneer u hulp nodig heeft.

en: Your booking for has been confirmed. The details of your booking are shown below.
nl_NL: Uw boeking is bevestigd. U kunt de details van uw boeking hieronder terug vinden.

en: Your booking has been confirmed. Thank you.
nl_NL: Uw boeking is bevestigd. Hartelijk bedankt.

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
nl_NL: Uw boeking is bevestigd. De details van de boeking kunt u hieronder vinden.

en: Your booking is awaiting confirmation. You will be notified by email as soon as we've confirmed availability.
nl_NL: Uw boeking is in afwachting op goedkeuring. U wordt op de hoogte gesteld met een e-mail als deze is goedgekeurd. Dit doen wij zo spoedig mogelijk.

en: Your booking was cancelled.
nl_NL: Je reservering is geannuleerd.

en: Your browser must support JavaScript in order to make a booking.
nl_NL: Uw browser moet Javascript ondersteunen, om een boeking te kunnen doen.

en: [{blogname}] A reminder about your booking of "{product_title}"
nl_NL: [{blogname}] Een herinnering aan uw boeking, "{product_title}"

en: [{blogname}] New booking for {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}
nl_NL: [{blogname}] Nieuwe boeking {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been cancelled
nl_NL: [{blogname}] Uw Boeking "{product_title}" is geannuleerd.

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been confirmed (Order {order_number}) - {order_date}
nl_NL: [{blogname}] Uw boeking {product_title} (Bestelling{order_number}) - {order_date}

en: available by default
nl_NL: standaard beschikbaar

en: before the start date.
nl_NL: voor de start datum

[ctx: date format]
en: l
nl_NL: |

en: day | days
nl_NL[0]: dag
nl_NL[1]: dagen

en: days
nl_NL: dagen

en: hour | hours
nl_NL[0]: uur
nl_NL[1]: uren

en: into the future
nl_NL: in de toekomst

en: minute | minutes
nl_NL[0]: minuut
nl_NL[1]: minuten

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month | months
nl_NL[0]: maand
nl_NL[1]: maanden

en: not-available by default
nl_NL: standaard onbeschikbaar

en: to
nl_NL: naar

en: week | weeks
nl_NL[0]: week
nl_NL[1]: weken

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
nl_NL: Compleet

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
nl_NL: Bevestigd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
nl_NL: In winkelmand

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
nl_NL: Betaald &amp; bevestigd

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
nl_NL: in-afwachting-van-bevestiging

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
nl_NL: Onbetaald
