WooCommerce Bookings - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Priority
hr: Prioritet

en: Customer details
hr: Detalji o kupcu

en: No billing address set.
hr: Nije postavljena adresa za naplatu

en: View Order
hr: Vidi narudžbu

en: Duration
hr: Trajanje

en: to
hr: Za

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Docs
hr: Dokumenti

en: Visit Premium Customer Support Forum
hr: Posjetite Forum Premium korisničke podrške

en: Premium Support
hr: Plaćena podrška

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
hr: Dovrši
