WooCommerce Bookings - en to fa_IR translation catalogue (459 entries)

en: Bookable resource name
fa_IR: نام هتل

en: Name
fa_IR: نام

en: Parent products
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Actions
fa_IR: فعال

en: N/A
fa_IR: نامعلوم

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Resource details
fa_IR: جزئیات رزرو

en: Available Quantity
fa_IR: روزهای در دسترس

en: The quantity of this resource available at any given time.
fa_IR: مقدار این اتاق در دسترس در هر زمان داده شده است.

en: Range type
fa_IR: روز های مورد نظر

en: Bookable
fa_IR: رزرو کردن

en: If not bookable, users won't be able to choose this block for their booking.
fa_IR: اگر کاربر ثبت نام نکند نمی تواند رزرو کند

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Add Range
fa_IR: اضافه کردن

en: Bookings
fa_IR: رزرو

en: Booking updated.
fa_IR: به روز روسانی رزرو

en: Custom field updated.
fa_IR: بروز رسانی فیلد های سفارشی شده

en: Custom field deleted.
fa_IR: حذف فیلدهای سفارشی شده

en: Booking saved.
fa_IR: ذخیره کردن رزرو

en: Booking submitted.
fa_IR: رزرو

en: View booking &rarr;
fa_IR: نمایش رزو &rarr;

en: The resource has already been linked to this product
fa_IR: شما در حال حاضر این را علاقه مندی کردید

en: Unable to add resource
fa_IR: اضافه کردن

en: Bookable product
fa_IR: رزرو اتاق

en: Are you sure you want to remove this person type?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید (هزینه بابت هر فرد)را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove this resource?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید اتاق را حذف کنید؟

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: days
fa_IR: روزها

en: Enter a name for the new resource
fa_IR: نام اتاق خود را وارد کنید

en: Person Type #%d
fa_IR: هزینه بابت هر نفر #%d

en: Has persons
fa_IR: هر شخص

en: Enable this if this bookable product can be booked by a customer defined number of persons.
fa_IR: اگر این محصول در دسترس بود می توانید ن را برای تعدادی مشتری به نمایش بگذارید.

en: Has resources
fa_IR: بابت اتاق

en: Enable this if this bookable product has multiple bookable resources, for example room types or instructors.
fa_IR: اگر این محصول دارای اتاق های متعدد هستید می توانید همه اتاق ها را به نمایش بگذارید

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
fa_IR: شما مجوز کافی برای دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You have taken too long. Please go back and retry.
fa_IR: شما بییش از حد زمان سپری کردید .لطفا بازگردید و دوباره آغاز کنید.

en: This booking is unavailable.
fa_IR: غیر قابل دسترسی

en: Booking cost
fa_IR: هزینه ی رزرو

en: No blocks available.
fa_IR: بدونه محدود کردن در دسترسی

en: Booked by
fa_IR: رزرو شده توسط

en: All Day
fa_IR: تمام روز ها

en: Resource #
fa_IR: اتاق ها #

en: Confirm bookings
fa_IR: تایید  رزرو آنلاین

en: Unconfirm bookings
fa_IR: رزرو های تایید نشده

en: Cancel bookings
fa_IR: رزور های لغو شده

en: Mark bookings as paid
fa_IR: پیش پرداخت بابت رزرو

en: Mark bookings as unpaid
fa_IR: مبلغ باقی مانده بابت رزرو

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
fa_IR[0]: %s وضعیت رزرو

en: Booking Title
fa_IR: تیتر رزرو

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Booked Product
fa_IR: اتاق رزرو شده

en: Booked By
fa_IR: رزرو شده توسط

en: Order
fa_IR: سفارش

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: Booking #%d
fa_IR: رزرو  #%d

en: View
fa_IR: دید

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: All Bookable Products
fa_IR: تمام اتاق های رزرو شده

en: Error - please try again
fa_IR: خطا-لطفا دوباره اقدام کنید

en: Please choose a bookable product
fa_IR: لطفا یکی از اتاق های قالب رزرو را انتخاب کنید

en: Invalid order ID provided
fa_IR: شماره سفارش شما

en: Error: Could not create order
fa_IR: خطا در ذخیره سفارش

en: Error: Could not create item
fa_IR: خطا سیستم نمی تواند  این رزور را انجام دهد

en: Order &ndash; %s
fa_IR: رزرو  &ndash; %s

en: Customer details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Name:
fa_IR: نام :

en: User Email:
fa_IR: نام کاربری

en: View User
fa_IR: نام کاربری

en: Address:
fa_IR: آدرس

en: No billing address set.
fa_IR: آدرس صورت حساب

en: Email:
fa_IR: ایمیل

en: Phone:
fa_IR: شماره تماس

en: View Order
fa_IR: در حالت:

en: Booking Details
fa_IR: جزئیات رزرو

en: This booking is scheduled over 2 years into the future. Please ensure this is correct.
fa_IR: رزرو این بیش از 2 سال به آینده برنامه ریزی شده است. لطفا مطمئن شوید این درست است.

en: This booking is scheduled over the products allowed max booking date (%s). Please ensure this is correct.
fa_IR: رزرو این بیش از محصولات مجاز رزرو حداکثر تاریخ (%s) برنامه ریزی شده است. لطفا مطمئن شوید این درست است.

en: This booking has an end date set before the start date.
fa_IR: تاریخ آغاز رزرو

en: Booking number: #%s.
fa_IR: شماره رزرو : #%s.

en: Order number: %s.
fa_IR: شماره سفارس  : %s.

en: General Details
fa_IR: اطلاعات کلی

en: Order ID:
fa_IR: شناسه سفارش

en: Select an order&hellip;
fa_IR: انتخاب سفارش &hellip;

en: Date created:
fa_IR: تاریخ ایجاد

en: h
fa_IR: ساعت

en: m
fa_IR: دقیقه

en: Booking Status:
fa_IR: وضعیت رزرو

en: Customer:
fa_IR: مشتری

en: Guest
fa_IR: مهمان

en: Booking Specification
fa_IR: اضافه کردن رزرو

en: Parent Booking ID
fa_IR: شناسه رزرو

en: Person(s)
fa_IR: شخص

en: Booking Date/Time
fa_IR: تاریخ و زمان رزرو

en: Check this box if the booking is for all day.
fa_IR: چک کردن برای تمام روز ها

en: Booking ID
fa_IR: شناسه رزور

en: Booking Date
fa_IR: تاریخ رزرو

en: Booking Time
fa_IR: زمان رزرو

en: Booking Type
fa_IR: نوع رزرو

en: Persons
fa_IR: هر شخص

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Create Booking
fa_IR: ایجاد سیستم رزرو

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Send Notification
fa_IR: ارسال هشدار از طریق

en: Please choose a product
fa_IR: لطفا اتاق مورد نظرتان را انتخاب کنید

en: Please enter a message
fa_IR: لطفا پیام خود را بنویسید

en: Please enter a subject
fa_IR: لطفا موضوع خود را بنویسید

en: Notification sent successfully
fa_IR: هشدار  با موفقیت تکمیل شد

en: Save Booking
fa_IR: دخیره رزرو

en: Save/update the booking
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: January
fa_IR: فروردین

en: March
fa_IR: خرداد

en: April
fa_IR: تیر

en: May
fa_IR: مرداد

en: June
fa_IR: شهریور

en: July
fa_IR: مهر

en: August
fa_IR: آبان

en: September
fa_IR: آذر

en: October
fa_IR: دی

en: November
fa_IR: بهمن

en: December
fa_IR: اسفند

en: Monday
fa_IR: شنبه

en: Tuesday
fa_IR: یک شنبه

en: Wednesday
fa_IR: دوشنبه

en: Thursday
fa_IR: سه شنبه

en: Friday
fa_IR: چهار شنبه

en: Saturday
fa_IR: پنج شنبه

en: Sunday
fa_IR: جمعه

en: Week %s
fa_IR: هفته  %s

en: Range of months
fa_IR: محدوده ماه های سفارش

en: Range of weeks
fa_IR: محدوده ی هفته های سفارش

en: Range of days
fa_IR: محدوده روز های سفارش

en: Time Ranges
fa_IR: زمان سفارش

en: Time Range (all week)
fa_IR: محدوده زمان (تمام هفته)

en: to
fa_IR: به

en: No
fa_IR: خیر

en: Yes
fa_IR: بله

en: Max bookings per block
fa_IR: حداکثر رزرو در هر اتاق

en: The maximum bookings allowed for each block. Can be overridden at resource level.
fa_IR: حداکثر رزرو برای هر اتاق مجاز می باشد. را می توان در سطح اتاق ها باطل شود.

en: Minimum block bookable
fa_IR: حداقل اتاق برای رزرو

en: Month(s)
fa_IR: ماه

en: Week(s)
fa_IR: هفته

en: Day(s)
fa_IR: روز

en: Hour(s)
fa_IR: ساعت

en: into the future
fa_IR: در آینده

en: Maximum block bookable
fa_IR: حداکثر اتاق موجود برای رزرو

en: All dates are...
fa_IR: همه تاریخ ها هستند....

en: available by default
fa_IR: قابل دسترسی

en: not-available by default
fa_IR: غیر قابل دسترسی

en: This option affects how you use the rules below.
fa_IR: این گزینه را تحت تاثیر قرار چگونه شما قوانین زیر استفاده کنید.

en: Check rules against...
fa_IR: بررسی قوانین در برابر ...

en: All blocks being booked
fa_IR: تمام اتاق در حال رزرو

en: The starting block only
fa_IR: تنها یک اتاق وجود دارد

en: This option affects how bookings are checked for availability.
fa_IR: این گزینه را تحت تاثیر قرار چگونه رزرو برای در دسترس بودن بررسی می شود.

en: First block starts at...
fa_IR: اتاق اول شروع می شود در ...

en: Booking duration
fa_IR: مدت زمان رزرو

en: Fixed blocks of
fa_IR: بدونه محدود کردن در دسترسی

en: Customer defined blocks of
fa_IR: معین کردن تعدا مشتری برای هر اتاق

en: Minutes(s)
fa_IR: دقیقه(ها)

en: Minimum duration
fa_IR: مدت زمان

en: The minimum allowed duration the user can input.
fa_IR: حداقل مدت زمان اجازه کاربر می تواند ورودی.

en: Maximum duration
fa_IR: حداکثر مدت زمان

en: The maximum allowed duration the user can input.
fa_IR: حداکثر مدت زمان مجاز کاربر می تواند ورودی.

en: Enable Calendar Range Picker?
fa_IR: فعال کردن تقویم انتخابگر ؟

en: Lets the user select a start and end date on the calendar - duration will be calculated automatically.
fa_IR: اجازه خواهد داد که کاربر روز ههای ابتدا و انتهای اقامت خود را انتخاب کنید-طول مدت اقامت به صورت خودکار محاسبه خواهد شد

en: Calendar display mode
fa_IR: حات نمایش تقویم

en: Choose how the calendar is displayed on the booking form.
fa_IR: انتخاب کنید که چگونه از تقویم در فرم رزرو نمایش داده میشود.

en: Display calendar on click
fa_IR: تنظیمات نمایش

en: Calendar always visible
fa_IR: تقویم

en: Requires confirmation?
fa_IR: تایید

en: Check this box if the booking requires admin approval/confirmation. Payment will not be taken during checkout.
fa_IR: از این جعبه اگر رزرو نیاز به مدیر تایید / تایید. پرداخت خواهد شد در طول پرداخت گرفته شده است.

en: Can be cancelled?
fa_IR: می تواند لغو شود؟

en: Check this box if the booking can be cancelled by the customer after it has been purchased. A refund will not be sent automatically.
fa_IR: با ایتفاده از این چک باکس اگر مشتری رزرو خود را قل از موعد مقرر لغو نماید مبلغ دریافت شده به صورت اتوماتیک استرداد خواهد شد

en: Booking can be cancelled until
fa_IR: رزور می تواند لغو شود تا قبل از

en: Minute(s)
fa_IR: دقیقه

en: before the start date.
fa_IR: قبل از شروع شدن

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Click to toggle
fa_IR: در صورت انتقال نیافتن خود کار اینجا را کلیک کنید

en: Person Type Name
fa_IR: نام فرد

en: Base Cost
fa_IR: هزینه ی رزرو

en: Block Cost
fa_IR: جزئیات مسدود سازی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Min persons
fa_IR: هر شخص

en: The minimum number of persons per booking.
fa_IR: حداقل تعداد افراد در هر رزرو.

en: Max persons
fa_IR: هر شخص

en: The maximum number of persons per booking.
fa_IR: حداکثر اتاق در هر رزرو

en: Multiply all costs by person count
fa_IR: ضرب تمام هزینه های در افراد

en: Enable this to multiply the entire cost of the booking (block and base costs) by the person count.
fa_IR: با فعال کردن این گزینه هزینه هر اتاق به ازای هر نفر به علاوه یک هزینه ثابت اولیه حساب خواهد شد

en: Count persons as bookings
fa_IR: تعداد افراد به عنوان رزرو

en: Enable this to count each person as a booking until the max bookings per block (above) is reached.
fa_IR: فعال کردن این به تعداد هر فرد به عنوان یک رزرو تا رزرو حداکثر در هراتاق (در بالا) رسیده است.

en: Enable person types
fa_IR: هزینه هر نفر

en: Person types allow you to offer different booking costs for different types of individuals, for example, adults and children.
fa_IR: انواع فرد اجازه می دهد تا شما را به ارائه هزینه رزرو مختلف برای انواع مختلف افراد، برای مثال، کودکان و بزرگسالان.

en: Person types
fa_IR: هزینه بابت هر فرد

en: Close all
fa_IR: بستن همه

en: Expand all
fa_IR: بررسی همه

en: Add Person Type
fa_IR: اضافه کردن هزینه بابت هر فرد

en: Time Range
fa_IR: محدوده زمانی

en: Person count
fa_IR: تعداد

en: Block count
fa_IR: تعداد اتاق

en: Base cost
fa_IR: هزینه ی رزرو

en: One-off cost for the booking as a whole.
fa_IR: هزینه یک فعال برای رزرو به عنوان یک کل.

en: Block cost
fa_IR: هزینه ی رزرو

en: This is the cost per block booked. All other costs (for resources and persons) are added to this.
fa_IR: این هزینه در هر اتاق رزرو است. همه هزینه های دیگر (برای اتاق و افراد) به این اضافه شده است.

en: Display cost
fa_IR: نمایش هزینه

en: Enter a cost for this rule. Applied to the booking as a whole.
fa_IR: هزینه برای این قاعده را وارد کنید. اعمال شده به رزرو به عنوان یک کل.

en: Enter a cost for this rule. Applied to each booking block.
fa_IR: هزینه برای این قاعده را وارد کنید. در هراتاق رزرو.

en: All matching rules will be applied to the booking.
fa_IR: همه قوانین تطبیق خواهد شد به رزرو اعمال می شود.

en: Edit resource
fa_IR: ویرایش اتاق

en: Type
fa_IR: نوع

en: Label
fa_IR: برچسب نمودار

en: The label shown on the frontend if the resource is customer defined.
fa_IR: برچسب نشان داده شده در ظاهر اگر اتاق مشتری تعریف شده است.

en: Resources are...
fa_IR: بابت اتاق

en: Customer selected
fa_IR: مشتری

en: Automatically assigned
fa_IR: اختصاص داده به صورت خودکار

en: Customer selected resources allow customers to choose one from the booking form.
fa_IR: اتاق مشتری انتخاب مشتریان اجازه می دهد تا انتخاب کنید یکی از فرم رزرو.

en: Resources
fa_IR: اتاق ها

en: Resources are used if you have multiple bookable items, e.g. room types, instructors or ticket types. Availability for resources is global across all bookable products.
fa_IR: اگر این هتل دارای اتاق های متعدد است می توانید همه اتاق ها را به نمایش بگذارید

en: Add/link Resource
fa_IR: اضافه کردن

en: New resource
fa_IR: اتاق های جدید

en: Manage Resources
fa_IR: مدیریت اتاق ها

en: Availability
fa_IR: دسترسی

en: Costs
fa_IR: هزینه

en: Bookings by day
fa_IR: رزرو شده در روز

en: Filter Bookings
fa_IR: صافی کردن رزرو

en: By bookable product
fa_IR: رزرو محصول

en: By resource
fa_IR: اتاق

en: Month View
fa_IR: ماه ها

en: Bookings by month
fa_IR: رزرو شده در ماه (های)

en: Day View
fa_IR: نمایش روز

en: Booking Data
fa_IR: اطلاعات رزرو

en: You can create a new booking for a customer here. This form will create a booking for the user, and optionally an associated order. Created orders will be marked as pending payment.
fa_IR: شما می توانید رزرو کنید جدید برای یک مشتری در اینجا ایجاد کنید. این فرم به رزرو برای کاربر ایجاد کرده و منظور همراه است. سفارشات ایجاد خواهد شد به عنوان انتظار پرداخت مشخص شده اند.

en: Customer
fa_IR: مشتری

en: Bookable Product
fa_IR: رزرو محصول

en: Select a bookable product...
fa_IR: انتخاب اتاق های قابل رزرو

en: Create Order
fa_IR: ایجاد سفارش

en: Create a new corresponding order for this new booking. Please note - the booking will not be active until the order is processed/completed.
fa_IR: ساخت یک رزرو جدید.لطفا توجه داشته باشید که تا زمان تایید نهایی رزور  این گزینه ها در دسترس قرار نخواهند گرفت.

en: Assign this booking to an existing order with this ID:
fa_IR: اختصاص شناسه برای رزرو اتاق:

en: Don't create an order for this booking.
fa_IR: به وجود نیاوردن یک شناسه برای این رزرو

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Settings saved
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Global availability
fa_IR: دسترسی جهانی

en: The availability rules you define here will affect all bookable products in your store.
fa_IR: تاثیر گذاری قوانین شما بر روی تمامی اتاق ها

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: You may send an email notification to all customers who have a <strong>future</strong> booking for a particular product. This will use the default template specified under <code>WooCommerce > Settings > Emails</code>.
fa_IR: شما نمیتوانید ایمیل به تمام مشتریان که یک <strong> آینده </ strong> ارسال رزرو برای یک محصول خاص است. این قالب پیش فرض مشخص شده در <code> WooCommerceتنظیمات ایمیل </ code> را استفاده کنید.

en: Booking Product
fa_IR: رزرو اتاق

en: Select a booking product...
fa_IR: انتخاب اتاق رزرو

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Email subject
fa_IR: موضوع ایمیل

en: Message
fa_IR: پیغام

en: The message you wish to send
fa_IR: پیام شما ....

en: The following tags can be inserted in your message/subject and will be replaced dynamically
fa_IR: برچسب ها زیر را می توان در پیام خود را / موضوع قرار داده خواهد شد و به صورت پویا جایگزین

en: Attachment
fa_IR: آدرس تصویر سر صفحه

en: Attach <code>.ics</code> file
fa_IR: ضمیمه <code>.ics</code> فایل

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Month
fa_IR: ماه

en: Start %s
fa_IR: شروع  %s

en: Close
fa_IR: بستن

en: Today
fa_IR: امروز

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: This date is unavailable
fa_IR: غیر قابل دسترسی

en: Choose a Start Date
fa_IR: گزینش تاریخ آغاز

en: Choose an End Date
fa_IR: گزینش پایان آغاز

en: Dates
fa_IR: تاریخ ها

en: &times; %s Months
fa_IR: &times; %s ماه

en: &times; %s weeks
fa_IR: &times; %s هفته

en: &times; %s days
fa_IR: &times; %s  روزها

en: &times; %s hours
fa_IR: &times; %s ساعت

en: &times; %s minutes
fa_IR: &times; %s دقیقه

en: +%s per month
fa_IR: +%s بابت هر ماه

en: +%s per day
fa_IR: +%s  بابت هر ماه

en: +%s per block
fa_IR: +%s بابت هر اتاق

en: month | months
fa_IR[0]: ماه ها

en: day | days
fa_IR[0]: روزها

en: week | weeks
fa_IR[0]: هفته ها

en: hour | hours
fa_IR[0]: ساعت

en: minute | minutes
fa_IR[0]: دقیقه

en: Please choose a resource type
fa_IR: لطفا یکی از اتاق ها را انتخاب کنید

en: Duration is required - please enter a duration greater than zero above
fa_IR: مدت زمان مورد نیاز است - لطفا مدت زمان وارد بزرگتر از صفر بالا

en: The maximum duration is %d
fa_IR: حداکثر مدت زمان اقامت  %d

en: The minimum duration is %d
fa_IR: حداقل مدت زمان اقامت  %d

en: Date is required - please choose one above
fa_IR: تاریخ لازم است - لطفا در بالا یکی را انتخاب کنید

en: Time is required - please choose one above
fa_IR: زمان مورد نیاز است - لطفا در بالا یکی را انتخاب کنید

en: You must choose a future date and time.
fa_IR: باید یک تاریخ در آینده و زمان را انتخاب کنید.

en: The earliest booking possible is currently %s.
fa_IR: ولین زمان برای رزرو در حال حاضر  %s.

en: The latest booking possible is currently %s.
fa_IR: آخرین زمان برای رزرو  %s.

en: Persons are required - please enter the number of persons above
fa_IR: لطفا تعداد افراد را وارد کنید

en: The maximum persons per group is %d
fa_IR: حداکثر ظرفیت اتاق %d

en: The minimum persons per group is %d
fa_IR: حداقل ظرفیت اتاق %d

en: The maximum %s per group is %d
fa_IR: حداکثر %s در هر گروه %d

en: The minimum %s per group is %d
fa_IR: حداقل %s در هر گروه %d

en: Sorry, the selected block is not available
fa_IR: با عرض پوزش اتاق مورد نظر در دسترس نیست

en: A booking for %s has been removed from your cart due to inactivity.
fa_IR: رزرو برای %s از سبد خرید شما به دلیل عدم فعالیت حذف شده است.

en: A booking that requires confirmation has been removed from your cart. It is not possible to complete the purchased along with a booking that doesn't require confirmation.
fa_IR: رزرو که نیاز به تأیید شده است از سبد خرید شما حذف شده است. این ممکن است برای تکمیل خریداری همراه با رزرو نیست که به تایید نیاز ندارند.

en: Your booking was cancelled.
fa_IR: رزرو شما رد شد.

en: Your booking can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
fa_IR: رزرو شما در حال لغو شدن است.در صورتی که مشکلی به وجود آمده با ما تماس بگیرید

en: Invalid booking.
fa_IR: رزرو نادرست است.

en: Booking &ndash; %s
fa_IR: رزور  &ndash; %s

en: Bookings from %s
fa_IR: رزرو شده توسط  %s

en: Booking description:
fa_IR: شرح رزرو:

en: From: %s
fa_IR: از  %s

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Check Availability
fa_IR: بررسی در دسترس بودن

en: Book now
fa_IR: رزور اتاق

en: This block cannot be booked.
fa_IR: این اتاق نمی تواند گذاشته شود.

en: There is %d place remaining | There are %d places remaining
fa_IR[0]: است %d محل باقی مانده وجود دارد

en: There is %d place remaining on %s | There are %d places remaining on %s
fa_IR[0]: است %d  محل باقی مانده دروجود دارد %s

en: Booking cancelled emails are sent when the status of a booking goes to cancelled.
fa_IR: رزرو لغو ایمیل فرستاده می شود زمانی که وضعیت رزرو می رود به لغو شده است.

en: Booking Cancelled
fa_IR: لغو

en: Enable/Disable
fa_IR: فعال/غیر فعال

en: Enable this email notification
fa_IR: فعال کردن این ایمیل برای اطلاع رسانی

en: Recipient(s)
fa_IR: گیرنده (ها)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
fa_IR: دریافت کنندگان این ایمیل <code>%s</code>.

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
fa_IR: این خط موضوع ایمیل را کنترل. خالی بگذارید به استفاده از افراد به طور پیش فرض <code>%s</code>.

en: Email Heading
fa_IR: سرنویس ایمیل

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
fa_IR: این کنترل عنوان اصلی موجود در ایمیل. خالی بگذارید به استفاده از عنوان پیش فرض <code>%s</code>.

en: Email type
fa_IR: نوع ایمیل

en: Choose which format of email to send.
fa_IR: یک از روش های ایمیل را انتخاب کنید

en: Plain text
fa_IR: متن ساده

en: HTML
fa_IR: جزئیات بانکی برای انتقال. این در صفحه پرداخت داده می شود. HTML مجاز است.

en: Multipart
fa_IR: چند بخشی

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been cancelled
fa_IR: [{blogname}] شما رزرو را  "{product_title}"  لغو کرید

en: Booking Confirmed
fa_IR: رزرو تایید شده

en: Booking confirmed emails are sent when the status of a booking goes to confirmed.
fa_IR: رزرو تایید ایمیل های فرستاده شده هستند که وضعیت رزرو می رود به تایید کرد.

en: [{blogname}] Your booking of "{product_title}" has been confirmed (Order {order_number}) - {order_date}
fa_IR: [{blogname}]  رزرو شما "{product_title}" تایید شد با شماره ی  (Order {order_number}) - {order_date}

en: Booking Notification
fa_IR: هشدار از طریق رزرو

en: Booking notification emails are sent manually from WooCommerce > Bookings > Send Notification.
fa_IR: ارسال تایید رزرو به صورت دستی با رفتن به WooCommerce > Bookings > Send Notification.

en: Booking Reminder
fa_IR: یادآوری رزرو

en: Booking reminders are sent to the customer to remind them of an upcoming booking.
fa_IR: یادآوری رزرو به مشتری فرستاده شده به آنها یادآوری رزرو آینده.

en: [{blogname}] A reminder about your booking of "{product_title}"
fa_IR: [{blogname}]  یک یادآوری درباره ی رزرو شما  "{product_title}"

en: New Booking
fa_IR: افزودن یک رزرو جید

en: New booking emails are sent to the admin when a new booking is created and paid. This email is also received when a Pending confirmation booking is created.
fa_IR: زمانی که روز جدید ثبت شده و یا پرداخت جدیدی صورت گرفته باشد برای مدیر ایمیل ارسال می شود.می توانید با فعال کردن این گزینه رزرو های در انتظار تایید را هم  رای شما ارسال شود

en: New booking
fa_IR: رزرو جدید

en: Confirm booking
fa_IR: تایید  رزرو آنلاین

en: [{blogname}] New booking for {product_title} (Order {order_number}) - {order_date}
fa_IR: [{blogname}] یک رزور جدید برای{product_title} (Order {order_number}) - {order_date}

en: Subject (Pending confirmation)
fa_IR: موضوع (در انتظار تایید)

en: Email Heading (Pending confirmation)
fa_IR: سربرگ ایمیل (در انتظار تایید)

en: Check booking availability
fa_IR: بررسی در دسترس بودن رزرو

en: Request Confirmation
fa_IR: درخواست تایید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: This is fictitious payment method used for bookings that requires confirmation.
fa_IR: روش پرداخت

en: This gateway requires no configuration.
fa_IR: تنظیمات صفحه پرداخت

en: This order is awaiting confirmation from the shop manager
fa_IR: این سفارش در انتظار تایید از مدیر فروشگاه:

en: Your booking has been confirmed. Thank you.
fa_IR: متشکرم. سفارش شما دریافت شده است.

en: Your booking is awaiting confirmation. You will be notified by email as soon as we've confirmed availability.
fa_IR: رزرو شما در انتظار تایید. شما می توانید از طریق ایمیل مطلع در اسرع وقت ما در دسترس بودن تایید کرده ام.

en: Bookings: Multiply cost by person count
fa_IR: رزرو: هزینه ضرب تعداد فرد

en: Bookings: Multiply cost by block count
fa_IR: رزرو: هزینه ضرب تعداد اتاق

en: Google Calendar
fa_IR: تقویم گوگل

en: WooCommerce Bookings - Google Calendar integration.
fa_IR: یکپارچه سازی تقویم افزونه با تقویم گوگل

en: Client ID
fa_IR: کد شناسه

en: Enter with your Google Client ID.
fa_IR: وارد کردن کد شناسه تقویم گوگل

en: Client Secret
fa_IR: وارد کردن رمز

en: Enter with your Google Client Secret.
fa_IR: وراد کردن رمز

en: Calendar ID
fa_IR: شناسه تقویم

en: Enter with your Calendar ID.
fa_IR: وراد کردن شناسه تقویم

en: Authorization
fa_IR: اجازه

en: Testing
fa_IR: آزمودن

en: Debug Log
fa_IR: اشکال‌زدایی

en: Enable logging
fa_IR: فعال کردن ورود به سیستم

en: Log Google Calendar events, such as API requests, inside %s
fa_IR: ورود به تقویم گوگل با درخواست API در %s

en: Connect with Google
fa_IR: اتصال به گوگل

en: Successfully authenticated.
fa_IR: موفیت در دریافت اجازه

en: Disconnect
fa_IR: قطع اتصال

en: Unable to authenticate, you must enter with your <strong>Client ID</strong>, <strong>Client Secret</strong> and <strong>Calendar ID</strong>.
fa_IR: قادر به تصدیق، شما باید با خود را وارد کنید <strong>Client ID</strong>, <strong>Client Secret</strong> and <strong>Calendar ID</strong>.

en: To use this integration you need create a project in %s. Once your project has been created, you must enable the <strong>Google Calendar API</strong> in <strong>APIs & auth > APIs</strong>, finally in <strong>APIs & auth > Credentials</strong> you must create an OAuth client for a <strong>Web application</strong> and set the <strong>Authorized redirect URI</strong> as <code>%s</code>.
fa_IR: برای استفاده از این ادغام شما نیاز ایجاد یک پروژه د %s.  هنگامی که پروژه خود را ایجاد شده است، شما باید <strong>API تقویم گوگل</strong> در <strong>رابط های برنامه کاربردی</strong> را قادر می سازد <strong>و تایید&gt; رابط های برنامه کاربردی،</strong> در نهایت در <strong>رابط های برنامه کاربردی و تایید&gt; مدارک</strong> شما باید یک کلاینت OAuth تأیید برای یک <strong>برنامه وب</strong> ایجاد و تنظیم <strong>مجاز تغییر مسیر URI</strong> عنوان <code>%s</code>.

en: Google Developers Console
fa_IR: توسعه دهندگان گوگل

en: Permission denied!
fa_IR: مجوز رد شد

en: Invalid request!
fa_IR: درخواست تایید

en: Account connected successfully!
fa_IR: کاربری با موفقیت متصل!

en: Failed to connect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
fa_IR: برای اتصال به حساب کاربری خود شکست خورده، لطفا دوباره سعی کنید، اگر مشکل ادامه یابد، به نوبه خود در گزینه اشکال زدایی ورود و ببینید چه اتفاقی می افتد.

en: Account disconnected successfully!
fa_IR: هشدار  با موفقیت تکمیل شد

en: Failed to disconnect to your account, please try again, if the problem persists, turn on Debug Log option and see what is happening.
fa_IR: به قطع به حساب کاربری خود شکست خورده، لطفا دوباره سعی کنید، اگر مشکل ادامه یابد، به نوبه خود در گزینه اشکال زدایی ورود و ببینید چه اتفاقی می افتد.

en: Choose...
fa_IR: انتخاب...

en: Start
fa_IR: شروع

en: mm
fa_IR: ماه

en: dd
fa_IR: روز

en: Day
fa_IR: روز

en: YYYY
fa_IR: سال

en: Year
fa_IR: سال

en: End
fa_IR: پایان

en: Time
fa_IR: زمان

en: Choose a date above to see available times.
fa_IR: برای دیدن بار در دسترس تاریخ بالا را انتخاب کنید.

en: Booking Start Date
fa_IR: تاریخ آغاز رزرو

en: Booking End Date
fa_IR: تاریخ پایان رزرو

en: You can view and edit this booking in the dashboard here: %s
fa_IR: شما می توانید این رزرو را در پیشخوان نمایش و ویرایش کنید: %s

en: A new booking has been made by %s. The details of this booking are as follows:
fa_IR: رزرو جدید اناجم شده توسط  %s.شرح کامل اطلاعات رزرو:

en: This booking is awaiting your approval. Please check it and inform the customer if the date is available or not.
fa_IR: این رزرو در انتظار تایید شما می باشد. خواهشمندیم بررسی کرده و اگر تاریخ مجاز یا غیرمجاز باشد، خریدار را آگاه کنید.

en: Hello %s
fa_IR: سلام   %s

en: We are sorry to say that your booking could not be confirmed and has been cancelled. The details of the cancelled booking can be found below.
fa_IR: ما متاسفیم که می گویند که رزرو خود را نمی تواند تایید شود و لغو شده است. جزئیات رزرو لغو در زیر آمده است.

en: Please contact us if you have any questions or concerns.
fa_IR: لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال یا نگرانی داشته باشد.

en: Your booking has been confirmed. The details of your booking are shown below.
fa_IR: رزرو شما تایید شده است. جزئیات رزرو خود را در زیر نشان داده شده است.

en: To pay for this booking please use the following link: %s
fa_IR: برای پرداخت هزینه هزینه رزرو به لینک مراجه کنید:   %s

en: Pay for booking
fa_IR: پرداخت هزینه رزرو

en: Product
fa_IR: اتاق

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Price
fa_IR: قیمت

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow.
fa_IR: این یک یادآوری است که رزرو خود را برگزار خواهد شد فردا را است.

en: Booked: %s
fa_IR: رزرو شد:  %s

en: Booking ID: %s
fa_IR: شناسه رزور:  %s

en: Booking Type: %s
fa_IR: نوع رزور: %s

en: Booking Start Date: %s
fa_IR: تاریخ آغاز رزرو:  %s

en: Booking End Date: %s
fa_IR: تاریخ پایان رزور:  %s

en: Your booking for has been confirmed. The details of your booking are shown below.
fa_IR: رزرو خود را برای تایید شده است. جزئیات رزرو خود را در زیر نشان داده شده است.

en: Order number: %s
fa_IR: شماره سفارش:  %s

en: Order date: %s
fa_IR: زمان سفارس: %s

en: The details of your booking are shown below.
fa_IR: جزئیات رزرو خود را در زیر نشان داده شده است.

en: This is a reminder that your booking will take place tomorrow. The details of your booking are shown below.
fa_IR: این یک یادآوری است که رزرو خود را برگزار خواهد شد فردا را است. جزئیات رزرو خود را در زیر نشان داده شده است.

en: My bookings
fa_IR: رزرو من

en: Booked
fa_IR: رزرو

en: Cancel
fa_IR: رد کردن

en: Your browser must support JavaScript in order to make a booking.
fa_IR: مرورگر شما باید جاوا اسکریپت را فعال به رزرو پشتیبانی می کند.

en: Person Type
fa_IR: هزینه بابت هر نفر

en: Bookable resources
fa_IR: اتاق های رزرو شده

en: Bookable resource
fa_IR: اتاق های رزرو شده

en: Add Resource
fa_IR: اضافه کردن اتاق

en: Add New Resource
fa_IR: اضافه کردن اتاق جدید

en: Edit Resource
fa_IR: تغییر در اتاق

en: New Resource
fa_IR: اتاق جدید

en: View Resource
fa_IR: لیست اتاق

en: Search Resource
fa_IR: جستجو در اتاق

en: No Resource found
fa_IR: اتاق مورد نظر پیدا نشد

en: No Resource found in trash
fa_IR: اتاقی در سطل زباله پیدا نشد

en: Parent Resources
fa_IR: بابت اتاق

en: Bookable resources are bookable within a bookings product.
fa_IR: اتاق های رزرو شده

en: Booking
fa_IR: رزرو کنید

en: Add Booking
fa_IR: اضافه کردن رزرو

en: Add New Booking
fa_IR: افزودن یک رزرو جید

en: Edit Booking
fa_IR: تغییرات در رزور

en: View Booking
fa_IR: مشاهده رزرو

en: Search Bookings
fa_IR: جسجو در رزرو

en: No Bookings found
fa_IR: رزروی یافت نشد

en: No Bookings found in trash
fa_IR: رزروی در سطل آشغال یافت نشد

en: Parent Bookings
fa_IR: رزرو پدر و مادر

en: All Bookings
fa_IR: همه رزرو ها

en: This is where bookings are stored.
fa_IR: این جایی است که رزرو ذخیره می شوند.

en: Complete <span class="count">(%s)</span> | Complete <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: کامل <span class="count">(%s)</span>

en: Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Paid &amp; Confirmed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: پرداخت &amp; تایید شد <span class="count">(%s)</span>

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: تایید <span class="count">(%s)</span>

en: Un-paid <span class="count">(%s)</span> | Un-paid <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: باقی مانده <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending Confirmation <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در انتظار تایید  <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: لغو <span class="count">(%s)</span>

en: In Cart <span class="count">(%s)</span> | In Cart <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: <span class="count">(%s)</span> در سبد خرید

en: View Documentation
fa_IR: نمایش مستندات

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Visit Premium Customer Support Forum
fa_IR: نمایش انجمن پشتیبانی خریداران ویژه

en: Premium Support
fa_IR: پشتیبانی ویژه

note: Author of the plugin/theme
en: WooThemes
fa_IR: ووتمز

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://woothemes.com
fa_IR: http://www.woocommerce.ir

[ctx: date format]
en: l
fa_IR: من

[ctx: Admin menu name]
en: Resources
fa_IR: اتاق ها

[ctx: Admin menu name]
en: Bookings
fa_IR: رزرو

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Complete
fa_IR: کامل شده

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Paid &amp; Confirmed
fa_IR: پرداخت &amp; تایید شد

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Confirmed
fa_IR: تایید

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Un-paid
fa_IR: باقی مانده

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Pending Confirmation
fa_IR: در انتظار تایید

[ctx: woocommerce-bookings]
en: Cancelled
fa_IR: لغو

[ctx: woocommerce-bookings]
en: In Cart
fa_IR: در سبد خرید
