WooCommerce Bookings - en to da_DK translation catalogue (6 entries)

en: Priority
da_DK: Prioriteret

en: General Details
da_DK: Generelle detaljer

en: to
da_DK: til

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: Close
da_DK: Luk

en: Previous
da_DK: Tidligere
