WooCommerce Bookings - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Priority
ar: الأولوية

en: to
ar: إلى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Docs
ar: التعليمات

note: Author of the plugin/theme
en: WooThemes
ar: ووثيمز

note: Author URI of the plugin/theme
en: http://woothemes.com
ar: ‏http://woothemes.com
